آموزش

دوره های دکترای مدیریت و مدیریت گردشگری از دوره های تحصیلی آموزش عالی بین المللی می باشند. هدف از ایجاد این دوره ها ، آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز حوزه مدیریت ،  اقتصاد و گردشگری با ارائه بینش های علمی لازم جهت اداره اثربخش و کارآمد سازمان های مرتبط با این حوزه ها می باشند. در این دوره ها که کاملا" به شکل کاربردی ، مهارتی و پژوهشی ارائه می گردند، دانشپذیران با یافته های نوین مدیریت گردشگری  و اقتصاد به عنوان یک مقوله علمی مستقل آشنا خواهند شد.

IAUP و دانشگاه کاکاسوس گرجستان تنها برگزارکننده دوره های کوتاه مدت و دوره های تخصصی دکتری مهارتی به صورت رسمی و انحصاری در جهت توسعه آموزش عالی حوزه گردشگری و مدیریت می باشند.

این دوره های تکمیلی با مجوز انحصاری از اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان (IAUP) و دانشگاه کاکاسوس با همکاری موسسه آموزش عالی قشم و مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران، در ایران برگزار می گردند.

دانش پذیران دوره های دکتری تخصصی و مهارتی پژوهشی از آموزش های تخصصی اساتید مجرب بین المللی درحوزه کسب و کار بهره مند خواهند شد و پس از اتمام دوره ها مدرک رسمی بین المللی از اتحادیه و دانشگاه مزبور دریافت خواهند نمود.

بدلیل معتبر بودن این دوره ها در سطح بین المللی ، فارغ التحصیلان می توانند از امتیاز آن در سطح جهانی جهت جذب  و همکاری در شرکت های فراملیتی بهره مند گردند.

 

ارتباط با ما


 ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 17 پنجشنبه 8:30 الی 13

آدرس : پل کالج ، کوی البرز2 ، کوی البرز 1 ، پلاک 20 ، ساختمان اداری
تلفن تماس : 66485226 - 021 و 66485074 - 021
آدرس ایمیل پشتیبانی : admin@siti1.org  خدمات : info@siti1.org

تماس با ما آدرس سایت : siti1.com - siti1. org

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
54

حاضرین در سایت

ما 56 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group