110photo 2018 04 03 12 17 422

خدمات و فعالیتهای سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال)

خذمات

بنیان عمده سیتی وان بر اساس روش تحلیل نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدهای گردشگری با علایق ویژه SWOT Analysis (Strengths, Weaknesses, Opportunities and Threats) استوار است كه از این رهگذر به ارایه راه کار برای رفع مشکلات و چالش های موجود در حوزه توریسم براساس هسته خاص و منحصربفرد SITI 1 شامل سازمان ها، نهادها، موسسات (اماکن اقامتی، آژانس های مسافرتی، حمل و نقل هوایی، زمینی و دریائی، رستوران ها، و مراكز تفریحی، سیاحتی) می پردازد.
آنچه اسباب مهمترین وجه تفاوت SITI 1 با سایر فراهم کنندگان راه کار برای حوزه گردشگری را فراهم می آورد آن است كه در این سازمان برخلاف آنچه رایج و متداول است ارائه راهكار نه بر مکان گردشگری در معنای عام آن بلكه براساس گردشگر انجام می پذیرد.
در سازمان سیتی وان براساس الگوی تحلیل وضعیت روح و روان گردشگر به ازای هر گردشگر یک نمونه از چارچوب SITI 1 ایجاد می شود. این موضوع باعث می گردد تا ساختار گردشگری نیز براساس چارچوب SITI 1 ایجاد شده، تدوین گشته و در طول گردشگری بیشترین میزان تعالی روح و روان بدست آید. در این سازمان، خدماتی نظیر مشاوره، تدوین استاندارد، راه حل های خاص منظوره، انجام پژوهش علمی، تحقیقاتی، اقتصادی و ارایه راه کارهای منطبق بر SITI 1 به عنوان اصلی ترین خدمات راه کارهای نوین عرضه می شوند.

خدمات

در سال 2016 پنج موضوع اصلی برای تحقیق و توسعه به شرح ذیل معرفی شده اند:

 • نحوه تدوین استانداردهای یكپارچه گردشگری حلال در جهان اسلام و در سطح جهان
 • بهینه سازی استانداردهای گردشگری حلال برای ارائه دهندگان خدمات گردشگری
 • راهكارهای اجرائی استانداردهای گردشگری حلال برای مواد غذائی و نوشیدنی
 • چگونگی بكارگیری استانداردهای گردشگری حلال در بیمارستانها
 • راهكارهای پاسخگوئی به علائق ویژه گردشگران
خدمات

درجه بندی، اعتبارسنجی و ارزشیابی

در این بخش، كلیه مراكز خدمات گردشگری با محوریت گردشگری با علائق ویژه و گردشگری حلال و ارزیابی دقیق علمی و كارشناسی با شاخص های زیر مورد بررسی قرار گرفته و در صورت دارا بودن تمامی شرایط و پیش نیازها موفق به دریافت گواهینامه اعتبارسنجی موسسه سیتی وان (SITI 1 RAV) خواهند شد.

 • استفاده از نمادها و عناصر گردشگری با علائق ویژه با تمركز بر تقویت توان بومی و محلی
 • اختصاص بخشی از امكانات و خدمات برای استفاده مسلمانان
 • نیروی انسانی آموزش دیده و آشنا به موضوعات گردشگری حلال
 • معروفیت و سابقه مثبت در ارائه خدمات استاندارد جهت كسب رضایت مشتریان
 • تاثیر برنامه ها و ابتكارات هر مجموعه در تعالی روح و روان گردشگران.
services

این موسسه در جهت رفاه هرچه بیشتر گردشگران و همگانی كردن سفر برای عموم با مراكز مختلف ارائه دهنده خدمات گردشگری اعم از حمل و نقل، هتلداری، رستوران و پذیرائی، فروشگاهها و مراكز خرید قرارداد منعقد كرده است. متقاضیان عضویت در موسسه سیتی وان، قادر خواهند بود با خریداری كارت جهانی سیتی وان از تخفیف های ویژه و اولویت در استفاده از خدمات گردشگری در مراكز طرف قرارداد با موسسه بهره مند شوند.
اعضای سیتی وان در این بخش به دو دوسته تقسیم می شوند:

 • ارائه دهندگان خدمات سفر و گردشگری از قبیل هتلها، رستورانها، ایرلاینها، آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتی، فروشگاههای صنایع دستی و غیره
 • دریافت کنندگان خدمات سفر و گردشگریکلیه افراد در داخل و خارج کشور
جهت عضویت در موسسه بین المللی سیتی وان لطفا به وبسایت www.siti1.ir مراجعه فرمائید
services

هدف از تدوین این استاندارد، تعیین الزامات و ویژگیهای پایه برای گردشگری حلال، منطبق بر آموزه های شریعت مقدس اسلام و الگوهای کارکردی و فعالیتی آن در هر مرحله از روند گردشگری بر طبق تعاریف و کلیات مطرح شده در این استاندارد می باشد به نحوی که فرآیند و فعالیت استاندارد منطبق با احکـام و قوانیـن اسـلام، منطبق با الـزامات مذهب مبین فقـه جعـفری (علیه السلام) و نظریات فقهی علمای جهان اسلام، بویژه مرجع عالیقدر مسلمین جهان حضرت آیت ا... العظمی سید محمود هاشمی شاهرودی (مد ظله-العالی) مبدع استاندارد جهانی گردشگری حلال باشد.

گفتنی است نسخه استاندارد گردشگری حلال تدوین شده در این موسسه با کد ملی شماره 19933 مرجع در دی ماه سال 1394 به تصویب سازمان ملی استاندارد جمهوری اسلامی ایران رسیده است.

services

موسسه بین المللی سیتی وان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فعال در حوزه پژوهش در گردشگری با علایق ویژه و موضوعات مرتبط و مورد علاقه و توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. هدف اصلی این موسسه گسترش فرهنگ و ترویج جنبه های انسانی گردشگری با تمرکز بر تعالی روح و روان، حمایت از جوامع محلی و در نهایت توسعه گردشگری حلال در بالاترین درجه می باشد.

این جوایز بصورت دوسالانه در یک مراسم باشکوه در مادرید اسپانیا بعنوان یکی از جاذبه های پیشتاز جهان و مقر سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) اهدا می گردد. اولین مراسم اهدای جوایز برای تاریخ 8 سپتامبر 2017 برنامه ریزی شده است.

services

این دوره ها با درنظر گرفتن نیازها و چالشهای صنعت گردشگری در سطح ملی و بین المللی و بروز رسانی دانش مدیران ارشد مراكز خدمات گردشگری و مسئولین گردشگری دولتی با همكاری دانشگاههای معتبر جهانی و اعضای شبكه دانش UNWTO توسط اساتید برجسته رشته های گردشگری جهان در بخشهای زیر اجرا خواهد شد:

 • مدیران دولتی بخش گردشگری در زمینه
 • مدیران بخش خصوصی از جمله هتلها، دفاتر خدمات مسافرتی، ایرلاین ها

درباره سیتی وان

سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال) برپایه دو دهه مطالعه و پژوهش در خصوص چالشها و نیازهای صنعت گردشگری و بعنوان یك مجموعه ارائه دهنده راه حل های علمی برای پاسخگوئی به موضوعات پیش روی بخش جهانگردی در سطوح محلی، ملی و بین المللی در سال 2015تاسیس گردید.اعضای سازمان سیتی وان كه تعالی روح و روان را هدف عمده خود قرار داده اند یك تیم حرفه ای و متخصص بین المللی در حوزه های مختلف گردشگری اعم از هتلداری، تورگردانی، خطوط حمل و نقل، رستوران و پذیرائی، صنایع دستی، موادغذائی،آموزشی وآكادمیك، خدمات گردشگری سلامت و گردشگری حلال و تشخیص حلیت محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی از طریق مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و آزمایشگاه های همکار را شامل می شوند و همچنین ضمن ایجاد بستری مناسب برای استقلال،درستکاری و بی طرفی بازرسان به منظور اجرای ارزیابی ها و قضاوت های دقیق براساس استانداردهای ملی که موسسه تحقیق و توسعه گردشگری ...

برگزاری دوره های آموزشی كوتاه مدت تخصصی مرتبط با امر گردشگری

بورسیه تحصیلی
بورسیه تحصیلی
سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال) هرساله به تعداد سی نفر از دانشجویان و پژوهشگران عرصه گردشگری با علایق ویژه و گردشگری حلال، بورسیه یکساله جهت شرکت در دوره های تخصصی و پژوهش اعطا می نماید.
فرصتهای مطالعاتی
فرصتهای مطالعاتی
سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال) هرساله فرصتهای مطالعاتی برای 20 نفر از نخبگان و دانشمندان فعال در زمینه گردشگری بر اساس قوانین و مقررات شورای عالی موسسه ارائه می دهد. هزینه این فرصت مطالعاتی سه ماهه محققان بر عهده موسسه می باشد.

فرصتهای مطالعاتی
فرصتهای مطالعاتی
سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال) هرساله فرصتهای مطالعاتی برای 20 نفر از نخبگان و دانشمندان فعال در زمینه گردشگری بر اساس قوانین و مقررات شورای عالی موسسه ارائه می دهد. هزینه این فرصت مطالعاتی سه ماهه محققان بر عهده موسسه می باشد.
آموزش
آموزش
اين دوره ها با درنظر گرفتن نيازها و چالشهاي صنعت گردشگري در سطح ملي و بين المللي و بروز رساني دانش مديران ارشد مراكز خدمات گردشگري و مسئولين گردشگري دولتي با همكاري دانشگاههاي معتبر جهاني و اعضاي شبكه دانش UNWTO توسط اساتيد برجسته رشته هاي گردشگري جهان اجرا خواهد شد.
آموزش
آموزش
اين دوره ها با درنظر گرفتن نيازها و چالشهاي صنعت گردشگري در سطح ملي و بين المللي و بروز رساني دانش مديران ارشد مراكز خدمات گردشگري و مسئولين گردشگري دولتي با همكاري دانشگاههاي معتبر جهاني و اعضاي شبكه دانش UNWTO توسط اساتيد برجسته رشته هاي گردشگري جهان اجرا خواهد شد.

جوایز بین المللی سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال)

سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال) یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فعال در حوزه پژوهش در گردشگری با علایق ویژه و موضوعات مرتبط و مورد علاقه و توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. هدف اصلی این سازمان گسترش فرهنگ و ترویج جنبه های انسانی گردشگری با تمرکز بر تعالی روح و روان، حمایت از جوامع محلی و در نهایت توسعه گردشگری حلال در بالاترین درجه می باشد.
یکی از مهمترین اهداف سازمان، شناسائی مدیران و کارآفرینان برجسته و اعطای جایزه برترین به آنان در چهار حوزه اصلی زیر است:

 • . مدیران ارشد، کارآمد و حرفه ای که فعالیتها و آثار آنان الهام بخش دیگران است
 • . پژوهشگران پیشتاز که موضوعات و فعالیتهای جدید آنان در راستای اهداف سیتی وان باشد
 • . کارآفرینان برتر در حوزه گردشگری با علایق ویژه، و
 • . پروژه های ابتکاری در بخش گردشگری حلال که باعث معرفی و اعتلای گردشگری حلال باشد
اطلاعات بیشتر

رویداد های سیتی وان

 • اعطای گواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به دهکده گردشگری عباس برزگر

  اعطای گواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به دهکده گردشگری عباس برزگر

  در پرتو لطف و عنایت پروردگار یکتا، دهکده گردشگری خانواده عباس برزگر بر اساس استاندارد جهانی گردشگری حلال مورد ارزیابی قرار گرفت و طی مراسمی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ نشان جهانی و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به آن اعطا گردید.

   در این مراسم که با رونمایی از تابلوی گواهینامه و نشان مذکور به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی همراه بود، آقایان محمد حسین احمدی مقدم، مدیرعامل موسسه، حجت الاسلام و المسلمین زارع، امام جمعه شهرستان بوانات، دکتر رستمی، معان اداره کل بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، غلامعباس برزگر، مدیر و مالک دهکده گردشگری عباس برزگر و همچنین خانم زهرا برزگر، کم سال ترین راهنمای تور کشور به ایراد سخنرانی پرداختند.

  گفتنی است، آقایان حجت الاسلام و المسلمین ساریخانی ، امام جمعه شهر مزایجان، پورزارعی، فرماندار شهرستان بوانات، دکتر شبان، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوانات و برزگر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوانات از دیگر مسوولان محلی و منطقه ای بودند که در این مراسم شرکت داشتند.
 • گواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به دهکده گردشگری خانواده عباس برزگر اعطا خواهد شد

  گواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به دهکده گردشگری خانواده عباس برزگر اعطا خواهد شد

  با عنایت به این­ مهم که دهکده گردشگری خانواده عباس برزگر براساس استانداردهای علمی و مطالعاتی موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه(گردشگری حلال-SITI1) طراحی گشته و برابر با بازرسی­ های فنی به عمل ­آمده شایسته دریافت گواهینامه بین­ المللی و نشان جهان گردشگری حلال شناخته شده است، طی مراسمی که در مورخ 14/10/1396 در دهکده یادشده برگزار خواهد شد گواهینامه و نشان مذکور از سوی مدیرعامل موسسه به مدیر و مالک دهکده، عباس برزگر، اعطا خواهد شد.

 • اعطای نشان و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به هواپیمایی زاگرس

  اعطای نشان و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به هواپیمایی زاگرس

  در همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال که در روز یکشنبه 16/07/1396 در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید، نشان و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به هواپیمایی زاگرس اعطا گردید.

  گفتنی است،گواهینامه و لوح مربوطه توسط مدیرعامل موسسه، جناب آقای محمد حسین احمدی مقدم  و با همراهی تنی چند از مهمانان ویژه همایشبه آقای مهندس موسوی، رئیس هیات مدیره شرکت هواپیمایی یادشده تقدیم گردید.

   

 • واگذاری حق اعطای جایزه بین المللی گردشگری حلال به موسسه سیتی وان

  واگذاری حق اعطای جایزه بین المللی گردشگری حلال به موسسه سیتی وان

  برابر با گزارش اداره کل روابط عمومی، حق اعطای جایزه بین المللی گردشگری حلال به فعالان اقتصادی برتر این حوزه، برای نخستین بار در جهان، به موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه (SITI 1) واگذار گردید. 

   جایزه مذکور به صورت سالانه به فعالان اقتصادی برتر در حوزه گردشگری حلال و در سطح  جهانی اعطا می شود. 

  گفتنی است روند انتخاب افراد برتر  توسط کمیته علمی مربوطه و  براساس استاندارد گردشگری حلال و در محورهای بیست گانه هتل و اقامتگاه، کافی شاپ، مراکز تفریحی، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، کشتارگاه، دفاتر خدمات مسافرتی، صنایع دستی، رستوران، بیمارستان، مطب دندانپزشکی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، پوشاک، آرایشگاه ها، خوراکی و آشامیدنی و راهنمایان گردشگری انجام می پذیرد.

 • همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال برگزار شد

  همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال برگزار شد

  همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال در روز یک شنبه مورخ 16/07/1396 در مرکز همایش بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد. در ابتدای این همایش پیام مرجع عالیفدر جهان تشیع و ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضرت آیت الله العظمی سید محمود هاشمی شاهرودی (مدظله العالی) قرائت شد.

  در این مراسم آقایان دکتر بهروز جنت، رئیس مرکز ملی تحقیقات جمهوری اسلامی ایران، دکتر همایون هاشمی، رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدحسین قربانی، نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، غلامعباس برزگر، کارآفرین برتر حوزه گردشگری، پروفسور آلفونسو وارگاس سانچز، استاد دانشگاه هولوای اسپانیا، توماس بلانکو گررو، مدیر دفتر مادرید انستیتو حلال اسپانیا، دکتر محمد ابراهیم مداحی، رئیس کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، رضا صادقی، نماینده موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه، دکتر محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر اکبر فلاح نژاد، امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری(دامت برکاته)، دکتر عبدالعظیم بهفر، معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران ، دکتر محمد بقایی، محقق مرکز ملی تحقیقات حلال در مواد آرایشی و بهداشتی و سرکار خانم دکتر مهاجرانی، معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای به ایراد سخنرانی پرداختند.

  گفتنی است در این همایش از تمبر یادبود گردشگری حلال رونمایی به عمل آمد. همچنین هواپیمایی زاگرس مفتخر به دریافت گواهینامه بین المللی گردشگری حلال گردید. این گواهینامه و لوح مربوطه توسط مدیرعامل موسسه، جناب آقای محمد حسین احمدی مقدم به آقای مهندس موسوی، رئیس هیات مدیره شرکت هواپیمایی یادشده اعطا گردید.

  بازرسی

  شرکت هایی که متقاضی دریافت گواهی نامه بین المللی استاندارد حلال میباشند باید پس از تکمیل فرم های پیوست و ارسال آن به این موسسه جهت بازرسی و ارزیابی شرکت خود اعلام درخواست نمایید.

  برخی از اخبار سیتی وان

  • اعطای شماره پروانه محصول حلیت ،سلامت و کیفیت (استاندارد محصول ) وگواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به شرکت سپهر اقتصاد (CIP Mashhad)
   1 فروردين 777

   اعطای شماره پروانه محصول حلیت ،سلامت و کیفیت (استاندارد محصول ) وگواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به شرکت سپهر اقتصاد (CIP Mashhad)

   شماره پروانه محصول حلیت، سلامت و کیفیت (استاندارد محصول ) و گواهینامه بین المللی و  همچنین نشان جهانی گردشگری حلال به شرکت آیس پک اعطا خواهد شد.

   گفتنیست این مهم طی مراسمی درتاریخ 1397/02/26درمشهد مقدس انجام خواهد پذیرفت.

   اطلاعات بیشتر

  • اطلاعیه ثبت نام دکتری مدیریت گردشگری حلال
   1 فروردين 777

   اطلاعیه ثبت نام دکتری مدیریت گردشگری حلال

   به استحضار کلیه متقاضیان شرکت در دوره دکتری مدیریت گردشگری حلال می رساند، نظر به اینکه ظرفیت هر دوره ۲۵ نفر است، ترتیب درخواست  ثبت نام دانشپذیران پس از پذیرش نهایی ( مصاحبه تخصصی) بعنوان اولویت قرار گرفتن در دوره تحصیلی مد نظر خواهد بود. لذا از متقاضیان درخواست می گردد نسبت به ارسال به موقع فرم ثبت نام مصاحبه تخصصی اقدام لازم بعمل آورند.


   باتشکر
   شورای تحصیلات تکمیلی آموزش های عالی آزاد

   موسسه اموزش عالی آزاد قشم

   اطلاعات بیشتر

  • اولین کنفرانس بین المللی حلال در کازماتیک
   68690 -2664

   اولین کنفرانس بین المللی حلال در کازماتیک

   سازمان بین المللی سیتی وان (گردشگری حلال ) برگزار می کند

    

   اولین کنفرانس بین المللی حلال در کازماتیک

    

   جهت ثبت نام به سایت ihcct2018.com و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 66485226 سرکار خانم دکتر محمدی تماس حاصل فرمایید .

   اطلاعات بیشتر

  • اعطای کد محصول ، گواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به شرکت آیس پک ایرانیان
   68690 -2664

   اعطای کد محصول ، گواهینامه بین المللی و نشان جهانی گردشگری حلال به شرکت آیس پک ایرانیان

   کد محصول(حلیت، سلامت و کیفیت) و گواهینامه بین المللی و  همچنین نشان جهانی گردشگری حلال به شرکت آیس پک اعطا خواهد شد.

   گفتنیست این مهم طی مراسمی درتاریخ 1397/02/23دربرج میلاد انجام خواهد پذیرفت.

   اطلاعات بیشتر

  • ثبت نام دکتری مدیریت گردشگری حلال
   68690 -2664

   ثبت نام دکتری مدیریت گردشگری حلال


   دوره آموزش عالی دکتری مدیریت گردشگری حلال

   Doctorate of halal tourism management

   مقدمه :صنعت گردشگری حلال در یک دهه اخیر در دنیا رشد چشمگیری داشته است . به­ طوری که در حال حاضر برابر آمارهای جهانی 30 درصد درآمد حاصل از گردشگری دنیا به گردشگری حلال اختصاص دارد و پیش بینی می­شود تا سال 2020 این درصد به 40 % برسد .

   لذا توسعه کسب و کار بین المللی در این زمینه نیازمند آموزش عالی در سطوح مختلف و بین المللی می­ باشد . بدین منظور موسسه آموزش عالی قشم با همکاری سازمان بین المللی توسعه گردشگری با علایق ویژه و همکاری (IAUP) مبادرت به آموزش و پرورش متخصصین گردشگری حلال نموده است.

   هدف و مخاطبین دوره :

   هدف از برگزاری دوره ارتقاء سطح دانش ،توانایی و تجربه مدیران ارشد ، میانی و مشاوران و کارشناسان خبره در حوزه های مختلف مدیریت کسب و کار و علاقمند به صنعت گردشگری به ویژه در عرصه بین المللی صنعت گردشگری حوزه حلال می­ باشد .

   محتوی دوره :

   کلیه سیلابس های دوره عالی دکتری مدیریت گردشگری حلال در قالب سرفصل­های ذیل ارائه می­گردد :

   1 - تاریخچه و تئوری­های صنعت گردشگری حلال

   2- روش شناسایی و تحقیق در مدیریت گردشگری حلال

   3- برنامه ریزی استراتژیک گردشگری حلال

   4- فناوری اطلاعات و گردشگری حلال

   5- رهبری در صنعت گردشگری حلال

   6- شیوه­ های اجرایی و استراتژی تضمین حلیت ،تضمین کیفیت ، تضمین سلامت در صنعت گردشگری حلال

   7- مدیریت ریسک در صنعت گردشگری حلال
   8- پروژه تحقیقی (با محوریت انتخاب گرایش در 22 زیر شاخه صنعت گردشگری حلال )
   شیوه تحصیل :
   از آنجا که هدف از این دوره آموزش عالی ارتقاء دانش رهبری و مدیریتی در دانش پذیران صنعت گردشگری حلال می­ باشد لذا شیوه تحصیل در این دوره آموزش عالی بین المللی بصورت سمیناری ، مورد کاوی ، حل مسئله و در نهایت انتقال تجربیات به روز این صنعت با محوریت پژوهشی می­ باشد .
   مکان دوره :
   با توجه به شیوه تحصیل این دوره که کاملا تجربی پژوهشی است، دوره در تهران ، جزیره قشم و کشور گرجستان به اجرا خواهد رسید .
   تبصره : چنانچه بر حسب نیاز کشور دیگری بعنوان مقصد پژوهشی صنعت گردشگری حلال انتخاب شود بعداً اطلاع رسانی خواهد شد .
   مجریان دوره :موسسه آموزش عالی قشم ، سازمان بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه و اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه­های جهان (IAUP) و دانشگاه کاکاسوس گرجستان به عنوان مجریان داخلی و بین المللی این دوره آموزش عالی می­باشند .

   منافع و مزایای دوره :1- کسب مهارت و دانش و توانایی اجرایی در خصوص روش­ های تحقیق و توسعه صنعت بین المللی گردشگری حلال

   2- توانایی تصمیم گیری و حل مسائل چالشی در صنعت گردشگری حلال

   3- ایجاد یک شبکه ارتباطی بین المللی در صنعت گردشگری حلال

   4- صدور گواهینامه بین المللی از طریق اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه­های جهان (IAUP) و دانشگاه کاکاسوس گرجستان و موسسه آموزش عالی قشم

   5- ارزش ادامه تحصیلات در دوره آکادمیک دکترای گردشگری در کلیه دانشگاه­های عضو IAUP به عنوان پیش نیاز تحصیلات تکمیلی

   6- صدور گواهینامه دوره آموزش عالی دکتری مدیریت گردشگری حلال توسط موسسه آموزش عالی قشم به تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

   7- عضویت رسمی در انجمن علمی حلال پس از اتمام دوره

   8- انجمن علمی حلال بواسطه ایجاد صنعت نوپای گردشگری حلال در شرف تاسیس می باشد.

   9- معرفی به سازمان جهانی گردشگری UNWTO جهت بهره گیری از فضای کسب و کار بین المللی صنعت گردشگری .

   توجه: مزایای دیگر در دست بررسی و مذاکره با سازمان های دولتی و خصوصی می باشد که پس از تصویب نهایی اعلام خواهد شد.   شرایط و نحوه پذیرش :

   علاوه بر شرایط عمومی شرایط اختصاصی دانش پذیران شامل :

   1- داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس یا MBA

   2- داشتن حداقل 5 سال سابقه مدیریت اجرایی

   کلیه دانش پذیران متقاضی در ابتدا فرم فراخوان اعلام آمادگی را تکمیل نموده و سپس شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی نسبت به بررسی و تایید صلاحیت حضور در دوره تصمیم گیری و اعلام نظر خواهد کرد. پس از تایید، پذیرش ثبت نام دانش پذیر در دوره فوق به انجام خواهد رسید .

   هزینه ­های دوره های دکتری مدیریت گردشگری حلال :

   هزینه یک سال آموزشی عالی دوره فوق معادل 350000000 ریال می­ باشد که هزینه­ های رفت و آمد، اقامت ، ویزا و غذا در قشم و کشورهای هدف به صورت 50 درصدی از دانش پذیران به طور جدا اخذ می­ شود.

   شایان ذکر است حضور خانواده در دوره آموزشی در قشم و کشورهای هدف همراه دانش پذیر ( با پرداخت کلیه هزینه ها ) امکان پذیر است .

   جهت تکمیل فرم فراخوان ابتدا فایل زیر را دانلود و پس از تکمیل ارسال نمایید .

    

    

   موسسه آموزش عالی قشم

    

   اطلاعات بیشتر

   خبرنامه ی سیتی وان

   با عضویت در خبرنامه ی ستی وان می توانید از آخرین اخبار، مقالات و اطلاعیه های سیتی وان مطلع شوید.