خدمات و فعالیتهای موسسه سیتی وان

خذمات

بنیان عمده سیتی وان بر اساس روش تحلیل نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدهای گردشگری با علایق ویژه SWOT Analysis (Strengths, Weaknesses, Opportunities and Threats) استوار است كه از این رهگذر به ارایه راه کار برای رفع مشکلات و چالش های موجود در حوزه توریسم براساس هسته خاص و منحصربفرد SITI 1 شامل سازمان ها، نهادها، موسسات (اماکن اقامتی، آژانس های مسافرتی، حمل و نقل هوایی، زمینی و دریائی، رستوران ها، و مراكز تفریحی، سیاحتی) می پردازد.
آنچه اسباب مهمترین وجه تفاوت SITI 1 با سایر فراهم کنندگان راه کار برای حوزه گردشگری را فراهم می آورد آن است كه در این موسسه برخلاف آنچه رایج و متداول است ارائه راهكار نه بر مکان گردشگری در معنای عام آن بلكه براساس گردشگر انجام می پذیرد.
در موسسه سیتی وان براساس الگوی تحلیل وضعیت روح و روان گردشگر به ازای هر گردشگر یک نمونه از چارچوب SITI 1 ایجاد می شود. این موضوع باعث می گردد تا ساختار گردشگری نیز براساس چارچوب SITI 1 ایجاد شده، تدوین گشته و در طول گردشگری بیشترین میزان تعالی روح و روان بدست آید. در این موسسه، خدماتی نظیر مشاوره، تدوین استاندارد، راه حل های خاص منظوره، انجام پژوهش علمی، تحقیقاتی، اقتصادی و ارایه راه کارهای منطبق بر SITI 1 به عنوان اصلی ترین خدمات راه کارهای نوین عرضه می شوند.

خدمات

در سال 2016 پنج موضوع اصلی برای تحقیق و توسعه به شرح ذیل معرفی شده اند:

 • نحوه تدوین استانداردهای یكپارچه گردشگری حلال در جهان اسلام و در سطح جهان
 • بهینه سازی استانداردهای گردشگری حلال برای ارائه دهندگان خدمات گردشگری
 • راهكارهای اجرائی استانداردهای گردشگری حلال برای مواد غذائی و نوشیدنی
 • چگونگی بكارگیری استانداردهای گردشگری حلال در بیمارستانها
 • راهكارهای پاسخگوئی به علائق ویژه گردشگران
خدمات

درجه بندی، اعتبارسنجی و ارزشیابی

در این بخش، كلیه مراكز خدمات گردشگری با محوریت گردشگری با علائق ویژه و گردشگری حلال و ارزیابی دقیق علمی و كارشناسی با شاخص های زیر مورد بررسی قرار گرفته و در صورت دارا بودن تمامی شرایط و پیش نیازها موفق به دریافت گواهینامه اعتبارسنجی موسسه سیتی وان (SITI 1 RAV) خواهند شد.

 • استفاده از نمادها و عناصر گردشگری با علائق ویژه با تمركز بر تقویت توان بومی و محلی
 • اختصاص بخشی از امكانات و خدمات برای استفاده مسلمانان
 • نیروی انسانی آموزش دیده و آشنا به موضوعات گردشگری حلال
 • معروفیت و سابقه مثبت در ارائه خدمات استاندارد جهت كسب رضایت مشتریان
 • تاثیر برنامه ها و ابتكارات هر مجموعه در تعالی روح و روان گردشگران.
services

این موسسه در جهت رفاه هرچه بیشتر گردشگران و همگانی كردن سفر برای عموم با مراكز مختلف ارائه دهنده خدمات گردشگری اعم از حمل و نقل، هتلداری، رستوران و پذیرائی، فروشگاهها و مراكز خرید قرارداد منعقد كرده است. متقاضیان عضویت در موسسه سیتی وان، قادر خواهند بود با خریداری كارت جهانی سیتی وان از تخفیف های ویژه و اولویت در استفاده از خدمات گردشگری در مراكز طرف قرارداد با موسسه بهره مند شوند.
اعضای سیتی وان در این بخش به دو دوسته تقسیم می شوند:

 • ارائه دهندگان خدمات سفر و گردشگری از قبیل هتلها، رستورانها، ایرلاینها، آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتی، فروشگاههای صنایع دستی و غیره
 • دریافت کنندگان خدمات سفر و گردشگریکلیه افراد در داخل و خارج کشور
جهت عضویت در موسسه بین المللی سیتی وان لطفا به وبسایت www.siti1.ir مراجعه فرمائید
services

هدف از تدوین این استاندارد، تعیین الزامات و ویژگیهای پایه برای گردشگری حلال، منطبق بر آموزه های شریعت مقدس اسلام و الگوهای کارکردی و فعالیتی آن در هر مرحله از روند گردشگری بر طبق تعاریف و کلیات مطرح شده در این استاندارد می باشد به نحوی که فرآیند و فعالیت استاندارد منطبق با احکـام و قوانیـن اسـلام، منطبق با الـزامات مذهب مبین فقـه جعـفری (علیه السلام) و نظریات فقهی علمای جهان اسلام، بویژه مرجع عالیقدر مسلمین جهان حضرت آیت ا... العظمی سید محمود هاشمی شاهرودی (مد ظله-العالی) مبدع استاندارد جهانی گردشگری حلال باشد.

گفتنی است نسخه استاندارد گردشگری حلال تدوین شده در این موسسه با کد ملی شماره 19933 مرجع در دی ماه سال 1394 به تصویب سازمان ملی استاندارد جمهوری اسلامی ایران رسیده است.

services

موسسه بین المللی سیتی وان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فعال در حوزه پژوهش در گردشگری با علایق ویژه و موضوعات مرتبط و مورد علاقه و توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. هدف اصلی این موسسه گسترش فرهنگ و ترویج جنبه های انسانی گردشگری با تمرکز بر تعالی روح و روان، حمایت از جوامع محلی و در نهایت توسعه گردشگری حلال در بالاترین درجه می باشد.

این جوایز بصورت دوسالانه در یک مراسم باشکوه در مادرید اسپانیا بعنوان یکی از جاذبه های پیشتاز جهان و مقر سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) اهدا می گردد. اولین مراسم اهدای جوایز برای تاریخ 8 سپتامبر 2017 برنامه ریزی شده است.

services

این دوره ها با درنظر گرفتن نیازها و چالشهای صنعت گردشگری در سطح ملی و بین المللی و بروز رسانی دانش مدیران ارشد مراكز خدمات گردشگری و مسئولین گردشگری دولتی با همكاری دانشگاههای معتبر جهانی و اعضای شبكه دانش UNWTO توسط اساتید برجسته رشته های گردشگری جهان در بخشهای زیر اجرا خواهد شد:

 • مدیران دولتی بخش گردشگری در زمینه
 • مدیران بخش خصوصی از جمله هتلها، دفاتر خدمات مسافرتی، ایرلاین ها

درباره سیتی وان

موسسه بین المللی تحقیق و توسعه گردشگری با علایق ویژه (سیتی وان) برپایه دو دهه مطالعه و پژوهش در خصوص چالشها و نیازهای صنعت گردشگری و بعنوان یك مجموعه ارائه دهنده راه حل های علمی برای پاسخگوئی به موضوعات پیش روی بخش جهانگردی در سطوح محلی، ملی و بین المللی در سال 2015تاسیس گردید.اعضای موسسه سیتی وان كه تعالی روح و روان را هدف عمده خود قرار داده اند یك تیم حرفه ای و متخصص بین المللی در حوزه های مختلف گردشگری اعم از هتلداری، تورگردانی، خطوط حمل و نقل، رستوران و پذیرائی، صنایع دستی، موادغذائی،آموزشی وآكادمیك، خدمات گردشگری سلامت و گردشگری حلال و تشخیص حلیت محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی از طریق مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و آزمایشگاه های همکار را شامل می شوند و همچنین ضمن ایجاد بستری مناسب برای استقلال،درستکاری و بی طرفی بازرسان به منظور اجرای ارزیابی ها و قضاوت های دقیق براساس استانداردهای ملی که موسسه تحقیق و توسعه گردشگری ...

برگزاری دوره های آموزشی كوتاه مدت تخصصی مرتبط با امر گردشگری

بورسیه تحصیلی
بورسیه تحصیلی
موسسه بین المللی تحقیق و توسعه گردشگری با علایق ویژه هرساله به تعداد سی نفر از دانشجویان و پژوهشگران عرصه گردشگری با علایق ویژه و گردشگری حلال، بورسیه یکساله جهت شرکت در دوره های تخصصی و پژوهش اعطا می نماید.
فرصتهای مطالعاتی
فرصتهای مطالعاتی
موسسه بین المللی تحقیق و توسعه گردشگری با علایق ویژه هرساله فرصتهای مطالعاتی برای 20 نفر از نخبگان و دانشمندان فعال در زمینه گردشگری بر اساس قوانین و مقررات شورای عالی موسسه ارائه می دهد. هزینه این فرصت مطالعاتی سه ماهه محققان بر عهده موسسه می باشد.

فرصتهای مطالعاتی
فرصتهای مطالعاتی
موسسه بین المللی تحقیق و توسعه گردشگری با علایق ویژه هرساله فرصتهای مطالعاتی برای 20 نفر از نخبگان و دانشمندان فعال در زمینه گردشگری بر اساس قوانین و مقررات شورای عالی موسسه ارائه می دهد. هزینه این فرصت مطالعاتی سه ماهه محققان بر عهده موسسه می باشد.
آموزش
آموزش
اين دوره ها با درنظر گرفتن نيازها و چالشهاي صنعت گردشگري در سطح ملي و بين المللي و بروز رساني دانش مديران ارشد مراكز خدمات گردشگري و مسئولين گردشگري دولتي با همكاري دانشگاههاي معتبر جهاني و اعضاي شبكه دانش UNWTO توسط اساتيد برجسته رشته هاي گردشگري جهان اجرا خواهد شد.
آموزش
آموزش
اين دوره ها با درنظر گرفتن نيازها و چالشهاي صنعت گردشگري در سطح ملي و بين المللي و بروز رساني دانش مديران ارشد مراكز خدمات گردشگري و مسئولين گردشگري دولتي با همكاري دانشگاههاي معتبر جهاني و اعضاي شبكه دانش UNWTO توسط اساتيد برجسته رشته هاي گردشگري جهان اجرا خواهد شد.

جوایز بین المللی سیتی وان برای گردشگری حلال و گردشگری علایق ویژه

موسسه بین المللی سیتی وان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فعال در حوزه پژوهش در گردشگری با علایق ویژه و موضوعات مرتبط و مورد علاقه و توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. هدف اصلی این موسسه گسترش فرهنگ و ترویج جنبه های انسانی گردشگری با تمرکز بر تعالی روح و روان، حمایت از جوامع محلی و در نهایت توسعه گردشگری حلال در بالاترین درجه می باشد.
یکی از مهمترین اهداف موسسه، شناسائی مدیران و کارآفرینان برجسته و اعطای جایزه برترین به آنان در چهار حوزه اصلی زیر است:

 • . مدیران ارشد، کارآمد و حرفه ای که فعالیتها و آثار آنان الهام بخش دیگران است
 • . پژوهشگران پیشتاز که موضوعات و فعالیتهای جدید آنان در راستای اهداف سیتی وان باشد
 • . کارآفرینان برتر در حوزه گردشگری با علایق ویژه، و
 • . پروژه های ابتکاری در بخش گردشگری حلال که باعث معرفی و اعتلای گردشگری حلال باشد
اطلاعات بیشتر

رویداد های سیتی وان

 • ثبت نام

  ثبت نام

  موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه برگزار می کند:

  دوره آموزشی گردشگری حلال

   

  ثبـــــت نــــام

 • اعطای نشان و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به هواپیمایی زاگرس

  اعطای نشان و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به هواپیمایی زاگرس

  در همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال که در روز یکشنبه 16/07/1396 در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید، نشان و گواهینامه بین المللی گردشگری حلال به هواپیمایی زاگرس اعطا گردید.

  گفتنی است،گواهینامه و لوح مربوطه توسط مدیرعامل موسسه، جناب آقای محمد حسین احمدی مقدم  و با همراهی تنی چند از مهمانان ویژه همایشبه آقای مهندس موسوی، رئیس هیات مدیره شرکت هواپیمایی یادشده تقدیم گردید.

   

 • واگذاری حق اعطای جایزه بین المللی گردشگری حلال به موسسه سیتی وان

  واگذاری حق اعطای جایزه بین المللی گردشگری حلال به موسسه سیتی وان

  برابر با گزارش اداره کل روابط عمومی، حق اعطای جایزه بین المللی گردشگری حلال به فعالان اقتصادی برتر این حوزه، برای نخستین بار در جهان، به موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه (SITI 1) واگذار گردید. 

   جایزه مذکور به صورت سالانه به فعالان اقتصادی برتر در حوزه گردشگری حلال و در سطح  جهانی اعطا می شود. 

  گفتنی است روند انتخاب افراد برتر  توسط کمیته علمی مربوطه و  براساس استاندارد گردشگری حلال و در محورهای بیست گانه هتل و اقامتگاه، کافی شاپ، مراکز تفریحی، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، کشتارگاه، دفاتر خدمات مسافرتی، صنایع دستی، رستوران، بیمارستان، مطب دندانپزشکی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، پوشاک، آرایشگاه ها، خوراکی و آشامیدنی و راهنمایان گردشگری انجام می پذیرد.

 • همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال برگزار شد

  همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال برگزار شد

  همایش بین المللی اقتصاد حلال و گردشگری حلال در روز یک شنبه مورخ 16/07/1396 در مرکز همایش بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد. در ابتدای این همایش پیام مرجع عالیفدر جهان تشیع و ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضرت آیت الله العظمی سید محمود هاشمی شاهرودی (مدظله العالی) قرائت شد.

  در این مراسم آقایان دکتر بهروز جنت، رئیس مرکز ملی تحقیقات جمهوری اسلامی ایران، دکتر همایون هاشمی، رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدحسین قربانی، نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، غلامعباس برزگر، کارآفرین برتر حوزه گردشگری، پروفسور آلفونسو وارگاس سانچز، استاد دانشگاه هولوای اسپانیا، توماس بلانکو گررو، مدیر دفتر مادرید انستیتو حلال اسپانیا، دکتر محمد ابراهیم مداحی، رئیس کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، رضا صادقی، نماینده موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه، دکتر محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر اکبر فلاح نژاد، امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری(دامت برکاته)، دکتر عبدالعظیم بهفر، معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران ، دکتر محمد بقایی، محقق مرکز ملی تحقیقات حلال در مواد آرایشی و بهداشتی و سرکار خانم دکتر مهاجرانی، معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای به ایراد سخنرانی پرداختند.

  گفتنی است در این همایش از تمبر یادبود گردشگری حلال رونمایی به عمل آمد. همچنین هواپیمایی زاگرس مفتخر به دریافت گواهینامه بین المللی گردشگری حلال گردید. این گواهینامه و لوح مربوطه توسط مدیرعامل موسسه، جناب آقای محمد حسین احمدی مقدم به آقای مهندس موسوی، رئیس هیات مدیره شرکت هواپیمایی یادشده اعطا گردید.

  بازرسی

  شرکت هایی که متقاضی دریافت گواهی نامه بین المللی استاندارد حلال میباشند باید پس از تکمیل فرم های پیوست و ارسال آن به این موسسه جهت بازرسی و ارزیابی شرکت خود اعلام درخواست نمایید.

  برخی از اخبار سیتی وان

  • حضور مدیران خانه حلال قزاقستان در موسسه SITI1
   1 فروردين 777

   حضور مدیران خانه حلال قزاقستان در موسسه SITI1

   مدیران خانه حلال قزاقستان در روز شنبه مورخ 1396/09/18 در موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه حضور یافتند و با مدیران ارشد موسسه به گفتگو و مذاکره پرداختند. 

   در این نشست دوستانه و صمیمانه مدیران خانه حلال قزاقستان ضمن ابراز شگفتی از اقدامات انجام شده توسط موسسه برای رشد و توسعه گردشگری حلال، موافقت نمودند که زین پس به عنوان زیر مجموعه و نماینده موسسه در کشور قزاقستان به فعالیت بپردازند. 

   گفتنی است، در این نشست همچنین مقرر شد در اسرع وقت تفاهم نامه ای فی مابین طرفین درباره چند و چون و چگونگی همکاری خانه حلال قزاقستان با موسسه بین المللی SITI1- گردشگری حلال، منعقد گردد. 

   اطلاعات بیشتر

  • ثبت نام
   1 فروردين 777

   ثبت نام

    موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه برگزار می کند:

   دوره آموزشی گردشگری حلال


   ثبـــــت نــــام

    

    

   اطلاعات بیشتر

  • اعلام آمادگی اتاق های بازرگانی و شوراهای مشترک برای همکاری در جهت رشد و توسعه گردشگری حلال
   9 آذر 1396

   اعلام آمادگی اتاق های بازرگانی و شوراهای مشترک برای همکاری در جهت رشد و توسعه گردشگری حلال

    نشست صمیمانه مدیران و نمایندگان محترم اتاق های بازرگانی و شوراهای مشترک و مدیران ارشد موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه(گردشگری حلال-SITI1) به میزبانی موسسه و در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ انجام پذیرفت.

   گفتنی است، محوریت گفتگوهای این نشست درباره  گردشگری حلال و راه های رشد و توسعه آن بود و طی آن مدیران و نمایندگان اتاق های گوناگون بازرگانی و شوراهای مشترک در پی استماع سخنان مدیران موسسه ضمن استقبال از ایده های نوین موسسه در این زمینه آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و همراهی اعلام داشتند.

   شایسته یادآوری است، در پایان این نشست پیشنهادهای همکاری متنوعی چون اخذ نمایندگی موسسه، تشکیل دفاتر نمایندگی موسسه در کشورهای مرتبط و ... از سوی اتاق ها و شوراهای مختلف ارائه گردید.

   بدین روی مقرر شد تفاهم نامه های جداگانه مابین موسسه با هر یک از اتاق ها و شوراها منعقد گردد.

    

   اطلاعات بیشتر

  • در پی حضور مدیران ارشد موسسه گردشگری حلال در مجلس شورای اسلامی انجام پذیرفت: تشکیل کمیته گردشگری حلال در مجلس شورای اسلامی
   68690 -2664

   در پی حضور مدیران ارشد موسسه گردشگری حلال در مجلس شورای اسلامی انجام پذیرفت: تشکیل کمیته گردشگری حلال در مجلس شورای اسلامی

   در پی حضور مدیران ارشد موسسه بین المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه در مجلس شورای اسلامی و برگزاری نشستی صمیمانه با اعضای محترم کمیسیون بهداشت و درمان، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد موسسه در راستای توسعه گردشگری حلال و ثبت جهانی نشان گردشگری حلال،  کمیته ای با عنوان کمیته گردشگری حلال نیز در کمیسیون یادشده تشکیل گردید.

   گفتنی است، پیامد تشکیل  کمیته مذکور،  دکتر محمدحسین قربانی، نماینده آستانه اشرفیه و نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان به ریاست آن برگزیده شد.

   اطلاعات بیشتر

  • اطلاعات، شرایط و شیوه ثبت نام کارشناسی گردشگری حلال در دانشگاه پرزیدنت اندونزی
   1 فروردين 777

   اطلاعات، شرایط و شیوه ثبت نام کارشناسی گردشگری حلال در دانشگاه پرزیدنت اندونزی

   با همکاری موسسه بین المللی سیتی وان در دانشگاه پریزیدنت اندونزی"یک دانشگاه انگلیسی زبان با بیشترین دانشجویان بین المللی" کارشناسی گردشگری حلال بگیرید

   واجدین شرایط:

   ·        فارغ التحصیلان و دارندگان دیپلم دبیرستان یا در حال اتمام دبیرستان (12سال) سطح الف و دیپلم IB یا مدارک معادل

   ·        دانشجویان باید تمام دروس را طی نمایند.


   نحوه درخواست:

   برای دریافت بورسیه، لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

   1-    فرمهای ثبت نام را از سایت دانشگاه دانلود کنید

   2-    فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را آماده نمائید:

   a.     فرم تکمیل شده ثبت نام

   b.     مدرک دیپلم یا معادل آن (بجز دانشجویان در حال تحصیل)

   c.      گزارش تحصیلی یا فرم رونوشت سال اول تحصیل

   d.     عکس جدید پاسپورتی

   e.     کپی صفحه اول پاسپورت. در زمان ثبت نام پاسپورت متقاضی باید حداقل دو سال اعتبار داشته باشد

   f.       سایر مدارک مرتبط (گواهینامه های فعالیت، کارگاههای مهارتی، گواهی زبان انگلیسی و ...)

   3-    فرم ثبت نام و مدارک فوق را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید و در محل موضوع ایمیل PUAS Application را درج کنید.

   ساختار و مقررات هزینه های بورسیه   الف- قوانین و مقررات

   1-    تمامی متقاضیان بایستی شرایط لازم برای شهروندی و سوابق دانشگاهی را برای دریافت بورسیه دارا باشند.

   2-    به دانشجویان مشغول تحصیل، پیشنهاد مشروط برای دریافت بورسیه داده می شود. به محض تکمیل تحصیلات و اعلام نتایج دانشجو باید گواهی فارغ التحصیلی مربوطه و رونوشت دانشگاهی را ارائه نماید تا بورسیه به او اعطا شود. دانشجویانی که نتوانند مدارک لازم را ارائه کنند بورسیه نخواهند شد.

   3-    تمام متقاضیان باید مدارک قانونی و معتبر ارائه کنند. دانشجویانی که نتوانند مدارک لازم را ارائه کنند بورسیه نخواهند شد.

   4-    بورسیه تنها به دانشجویان در حال تحصیل یا مجاز جهت تحصیل در دانشگاه پریزیدنت  ارائه می شود که سه ترم آموزشی تمام وقت شامل دوره تابستانی را در بر می گیرد.

   5-    بورسیه بصورت ترم به ترم ارائه می شود. دانشجویان بایستی نمره قبولی CGPA را دریافت نمایند تا بورسیه ترم بعدی برای آنها تضمین شود. دانشجویان اگر نتوانند نمرات قبولی فوق را دریافت کنند یا حذف یا تعلیق خواهند شد.لطفا به بخش ساختار هزینه های بورسیه مراجعه کنید.

   6-    بورسیه برای موضوعات درسی تکراری قابل ارائه نیست. هزینه شهریه برای موضوعات تکراری بایستی توسط والدین دانشجویان  مطابق انچه در فرم شرایط مالی ذکر شده است پرداخت گردد.

   7-    دانشجویانی که بورسیه اعطایی را دریافت می کنند بایستی نامه پذیرش به همراه سپرده 3500 دلاری را برای تایید بورسیه ارائه نمایند.


   ساختار هزینه های بورسیه

   1-    بورسیه تنها هزینه شهریه سالانه تمامی دروس را شامل می شود. دانشجویان لازم است فقط هزینه های سالانه زندگی را به مبلغ 3500 دلار به شرح خدمات زیر پرداخت نمایند:

   a.     هزینه اقامت (خوابگاه) (اتاق مشترک دونفره)

   b.     غذا (هزینه با کارت دانشجو واریز می شود)

   c.      هزینه پذیرش دانشجویان بین المللی و هزینه ترم ها (هزینه ثبت نام و پذیرش)

   d.     هزینه های علایق شخصی ( فعالیتهای تفریحی و کلوپ ها)

   e.     هزینه امتحان نهایی و ارزیابی (برای تمام موضوعات)

   f.       هزینه های کتابخانه

   g.      هزینه آزمایشگاه و کارگاهها

   h.     هزینه های درمانی دارویی

   i.        هزینه تجدید ویزا

   جمع هزینه های سالانه: مبلغ 3500 دلار

   2-    تمامی دانشجویان بایستی حداقل نمره قبولی GPA را بدست آورند تا بورسیه آنان برای سال بعدی مطابق جدول زیر تضمین گردد.

   a.     هزینه شهریه سالانه (بدون بورسیه): مبلغ 7500 دلار.

   جمع نمرات GPA                           درصد جریمه (هز هزینه شهریه فوق)

   20/3 تا 49/3                                                    25٪

   3 تا 19/3                                                        50٪

   80/2 تا 99/2                                                    75٪

   کمتر از 79/2                                                     100٪


   3-    تاییدیه بورسیه

   a.     تنها متقاضیان موفق از شرایط پیشنهاد یا پیشنهاد مشروط بورسیه مطلع خواهند شد.

                                                                 i.      پیشنهاد: برای دانشجویان فارغ التحصیل که تمام مدارک لازم را تحویل دهند.

                                                               ii.      پیشنهاد مشروط: برای دانشجویانی که فارغ التحصیل خواهند شد و باید مدارک تحصیلی و نتایج را تحویل دهند.

   b.     متقاضیان موفق لازم است تاییدیه پذیرش بورسیه به همراه سپرده و اظهارنامه مربوطه را به دانشگاه پریزیدنت ارائه دهند.

   c.      متقاضیان موفق لازم است سپرده 3500 دلاری را پرداخت نمایند تا پذیرش بورسیه آنان مورد تایید قرار گیرد. 3500 دلار : سپرده جهت هزینه سالانه سال اول. اگر دانشجو قبل از ثبت نام انصراف دهد این مبلغ عودت داده می شود. در غیر اینصورت، پس از ثبت نام این مبلغ صرف هزینه های سال اول می شود.

   d.     نامه معرفی برای متقاضی موفق توسط دانشگاه پریزیدنت صادر می گردد.

    

   اطلاعات بیشتر

  • انعقاد قرارداد همکاری فی مابین موسسه سیتی وان و وزارت تجارت و صنایع افغانستان
   8 آبان 1396

   انعقاد قرارداد همکاری فی مابین موسسه سیتی وان و وزارت تجارت و صنایع افغانستان

   پیرو نشست صمیمانه و جلسه ای که در مورخ 1396/08/25  در دفتر مدیرعامل موسسه مابین مدیران ارشد موسسه و رئیس اداره تصدی عمومی ارزاق وزارت تجارت و صنایع جمهوری اسلامی افغانستان برگزار شد، طرفین موافقت نمودند که قرارداد همکاری امضا نمایند. 

   عمده ترین محورهای قرارداد مذکور به شرح زیر است: 

   1-اعطای نمایندگی موسسه به اداره تصدی عمومی ارزاق وزارت تجارت و صنایع در کشور جمهوری اسلامی افغانستان

   2-موظف نمودن کلیه شرکت های خصوصی و دولتی واردکننده و صادرکننده مواد غذایی و آشامیدنی و غیره به اخذ گواهینامه بین المللی گردشگری حلال از موسسه

    

   اطلاعات بیشتر

   خبرنامه ی سیتی وان

   با عضویت در خبرنامه ی ستی وان می توانید از آخرین اخبار، مقالات و اطلاعیه های سیتی وان مطلع شوید.